Hakkımızda - Bilgenler Rulman - Kocaeli Rulman - Gebze Rulman

Hakkımızda


1990 yılından itibaren Gebze Sanayisine ve Sanayicisine malzeme tedariki ve tesliminde faaliyet gösteren Vahi BİLGEN kendi firması olan Bilgenler Rulman Tes.Hid.Pnö.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti.'ni 30.10.2007 tarihinde kurmuştur. 2007 yılında ART - URB - KRS Rulmanları yetkili bayisi olarak ticari hayatına başlamıştır. 2008 yılında KASTAŞ Keçe bayiliği GRADİN - F&F VENUVA V-Kayışları Ve Triger Kayışları bayiliği, RETTA El aletleri Bayiliğini almıştır. 2011 yılında Dünya Lideri FAG - INA Rulmanları yetkili distribütörü (bayisi) olmuştur, bunu ASKAYNAK & CETA FORM yetkili satıcılığı ile devam ettirmiştir. 2012 yılında LOCTITE ÜRÜNLERİ satıcısı, FESTO GEBZE bayiliğini alarak ürün yelpazesini arttırmaya devam etmektedir.

Satmış olduğumuz Rulman - V Kayış - Triger Kayış - Yağ Keçeleri - Civata - Segman - Kaplin - Kasnak - Dişli - Zincir - Kestamit - Polyamid - Hidrolik&Pnömatik Keçeler - Hidrolik&Pnömatik Malzemeler - Hırdavat - MTE Ürünleri - Festo Pnömatik - Loctite Yapıştırıcıları - Teknik Malzeme, Konularında yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile uzmanlaşan kadromuzla siz değerli müşterilerimize iyi kalite, iyi fiyat ve hızlı servis prensibini kendimize görev edindik.

Bilgenler Rulman olarak satmış olduğumuz ürünlerle ilgili alımlarınızda firmamızdan teklif almanızı ve satınalma portföyünüze bizleride dahil etmenizi rica eder bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımla;

Vahi BİLGEN